KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 6605644
*
nr 660 5644
Jan Naliwajko
(f. 1938), Sverige
Blandteknik, Jan Naliwajko (f. 1938), 1993, 75x58
Jan Naliwajko, född 1938 i Vilna, Litauen. målare, grafiker och skulptör.
Följerätt
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.300 kr
Sista tid för bud online:
måndag 4 oktober 2010
kl 17:25:46
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
2/10 13:55:58
1
750 kr
4/10 15:29:47
2
800 kr
4/10 17:09:41
3
1.000 kr
4/10 17:12:00
1
900 kr
4/10 17:16:30
4
1.200 kr
4/10 17:20:47
2
1.200 kr
4/10 17:21:18
2
Vinnande bud
- Konstnär/Designer
Jan Naliwajko
Jan Naliwajko, född 1938 i Vilna, Litauen. målare, grafiker och skulptör.
Läs mer om Jan Naliwajko
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller blandteknik jan naliwajko svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige vattenfärg
-
4227 Färglitografi
Jan Naliwajko (f. 1938), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:56
*
Jan Naliwajko
Jan Naliwajko, född 1938 i Vilna, Litauen. målare, grafiker och skulptör.
Läs mer om Jan Naliwajko
nr 660 5644
Jan Naliwajko
(f. 1938), Sverige
Blandteknik, Jan Naliwajko (f. 1938), 1993, 75x58
Jan Naliwajko, född 1938 i Vilna, Litauen. målare, grafiker och skulptör.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 1.000 kr |
Såld: | 1.300 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 4 oktober 2010 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
2/10 13:55:58 | 1 | 750 kr |
4/10 15:29:47 | 2 | 800 kr |
4/10 17:09:41 | 3 | 1.000 kr |
4/10 17:12:00 | 1 | 900 kr |
4/10 17:16:30 | 4 | 1.200 kr |
4/10 17:20:47 | 2 | 1.200 kr |
4/10 17:21:18 | 2 | Vinnande bud |
- Konstnär/Designer
Jan Naliwajko
Jan Naliwajko, född 1938 i Vilna, Litauen. mÃ¥lare, grafiker och skulptör.Läs mer om Jan Naliwajko
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller blandteknik jan naliwajko svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige vattenfärg
-
4227 Färglitografi
Jan Naliwajko (f. 1938), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:56